Všeobecné podmínky

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PORTÁLU PNEUKNEDLIK.CZ

Autorská práva

1. Všechen publikovaný a zveřejněný obsah, zdrojové kódy a data v databázích serveru PneuKnedlik.cz jsou chráněny autorským právem. Žádná část stránek PneuKnedlik.cz nesmí být kopírována nebo přetištěna bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru, pokud není v takových pravidlech a podmínkách uvedeno jinak.

2. Provozovatel webu PneuKnedlik.cz.cz si také vyhrazuje právo nahrávat fotografie publikované na webu PneuKnedlik.cz. Toto má čistě a pouze jen technické důvody (zrychlení načítání fotografií uživatelům a snížení zátěže serveru).

3. Všechna autorská práva fotografií uveřejněných ve fotogalerii na PneuKnedlik.cz vlastní jejich autoři. Jakékoliv jejich další šíření je možné pouze se souhlasem daného autora.

Provozovatelem serveru PneuKnedlik.cz je

Petr Knedlík

Sokolovská 169/69

360 05  Karlovy Vary


Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Potvrzením těchto podmínek udělujete provozovateli serveru PneuKnedlik.cz souhlas se zasíláním obchodních sdělení a to dle zákona č. 480/2004 (ze dne 7. 9. 2004).

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se tímto zavazuje v maximální dané míře chránit všechny osobní data registrovaných uživatelů před zneužitím dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a neposkytnout za žádných jiných okolností osobní data registrovaných uživatelů třetím subjektům.
 
Provozovatel webu si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, případně upravit pravidla podmínek.

 

Odběr novinek

InfoDnes doporučuje